Mistrzowie Polski w KS MAXIMUS
W dniu 06.04.2013r. na sali sportowej „YMCA” Gdyni odbyła się impreza sportowa o nazwie:
KICKBOXING GDYNIA OPEN 2013 w czasie którego odbyły się:
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W KICKBOXINGU W POINTFIGHTING;
MISTRZOSTWA POLSKI W FORMACH PRZY MUZYCE;
PUCHAR POLSKI W KICKBOXINGU W KATEGORIACH JUNIORÓW LIGHT-CONTACT, KADETÓW STARSZYCH POINTFIGHTING I LIGHT-CONTACT, KADETÓW MŁODSZYCH POINTFIGHTING;
Konkurencja sprawnościowo-techniczna dla dzieci do lat 12 (tor sprawnościowy z technikami KB)
Organizatorem imprezy był Klub Sportowy MAXIMUS z Gdyni.
W imprezie wzięło udział 235 zawodniczek i zawodników z 25 klubów z całej Polski.
Klasyfikacja drużynowa:
- BESKID-DRAGON BIELSKO BIAŁA
- CHAMPION LUBAWA
- KLUB SPORTOWY MAXIMUS GDYNIA
- KS BENIAMINEK STAROGARD
- ASWIR ALEX KUTNO
MAXIMUSA reprezentowało 7 zawodników którzy zdobyli 10 medali w tym 6 złotych 1 srebrny i 3 brązowe.
Mistrzem Polski Juniorów w pointfighting w kategorii +94kg został Maciej Skąpski który również zdobył Puchar Polski Juniorów w light-contact w tej samej kategorii wagowej.
Mistrzem Polski Juniorów w pointfighting został również Mikołaj Tabisz w kategorii -84kg.
Vice-mistrzem Polski Juniorów w pointfighting w kategorii -57 został Piotr Nasiadko.
Brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów w pointfighting zdobyli:
Alan Baranowski w kategorii – 57kg
Konrad Olszewski w kategorii -79kg
I miejsce i Puchar Polski Juniorów w light-contact w kategorii -74kg w zdobył Konrad Olszewski.
Dwa I miejsca i dwa Puchary Polski kadetów starszych w light-contact i pointfighting w kategorii +69kg w zdobył Dominik Malecki.
Brązowy medal Pucharu Polski kadetów starszych w pointfighting w kategorii -52kg w zdobył Beniamin Wołodko.
W konkurencji sprawnościowo- technicznej startowało 48 dzieci w tym 28 z MAXIMUSA.
W kategorii dzieci 5-6lat:
- Vincent Pietraszko rocznik 2007 KS MAXIMUS Gdańsk
- Julia Kohnke 2008 KS MAXIMUS Gdynia
- Wiktoria Kohnke 2007 KS MAXIMUS Gdynia
W kategorii dzieci 7-8lat:
- Świderska Urszula 2005 GLADIUS Ostróda
- Kacper Stawski 2006 KS MAXIMUS Gdynia
- Damian Reszke 2005 KS MAXIMUS Kasper Dudek 2002 KS MAXIMUS
W kategorii dzieci 9-10lat:
- Meylis Arshimow 2003 KS MAXIMUS Gdynia
- Łukasz Jobczyk 2003 ZS LANGREN SHIHAN Radlin
- Dawid Kałuża ASWiR ALEX KUTNO
W kategorii dzieci 11-12lat:
- Kasper Dudek 2002 KS MAXIMUS Gdynia
- Marek Głomb 2002 ZS LANGREN SHIHAN Radlin
- Henke Wiktoria GLADIUS Ostróda
Gratulacje!!!!!
Linki do relacji telewizyjnych:
http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama-sport/wideo/06042013-1830/10663597
http://www.telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2013-04-06/01/kickboxing-gdynia-open-2013.html
Patronat Prezydenta Gdyni.
Patronat Medialny Twoja Telewizja Morska.
Ochronę w czasie imprezy bezpłatnie zabezpieczyła Agencja Ochrony Osób i Mienia Kuguar Security Pan Artur Segieda.
Smaczny obiad dla sędziów i wolontariuszy przygotował Senwicki-Catering Łukasz Senwicki.
Organizacja imprezy współfinansowana była z budżetu Miasta Gdynia.
|