do początku mapa serwisu kontakt


Historia
Kontakt
Aktualności
Wyniki sukcesy klubu
TRENERZY
O NAS » Aktualności

ZAJĘCIA BEZPŁATNE!!!!

UWAGA NOWA GRUPA DLA DZIECI Z WEJHEROWA- ZAJĘCIA BEZPŁATNE!!!!

W każdą środę od 01.03.16 do 01.06.16 i od 05.09 do 31.11.16 w godzinach 17.30-18.30 odbywają się bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci 6-12 lat  z Wejherowa. Zapraszamy!!!

Zajęcia zawierają gry i zabawy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, stretching, gimnastykę kręgosłupa, techniki kick-boxingu, judo, samoobrony, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe.

 

Zajęcia współfinansowane z budżetu Gminy Miasta Wejherowa

więcej
 
IV edycja Świątecznego turnieju sztuk walk DRAGONS ARENA YMCA Gdynia 5 grudnia 2015r

IV edycja  Świątecznego turnieju sztuk walk DRAGONS ARENA

 YMCA Gdynia 5 grudnia 2015r

 

Dnia 5 grudnia w gdyńskiej YMCE odbył się IV świąteczny turniej sztuk walk DRAGONS ARENA.

Do turnieju zarejestrowały się 94 osoby trenujące /karate, taekwondo, wushu, kungfu, kickboxing/  w wieku od 6 do 15 lat z naszego klubu wystartowało 14 osób.

Zawodnicy klubu KS MAXIMUS z Gdyni i Gdańska /SP 86/ rywalizowali w dwóch konkurencjach tj:  SOFTSTICK oraz CROSSFIGHTING. I tak po zaciekłej walce nasi adepci zajęli następujące miejsca:

CROSSFIGHTING:

KATEGORIA WIEKOWA 6-8 LAT

1 m-ce Hubert Czyżewski /KS MAXIMUS GDYNIA/

2 m-ce Grześ Gołubowski/KS MAXIMUS Gdańsk/

3 m-ce Ola Plata /Galeon GDYNIA/

KATEGORIA WIEKOWA 9-10 LAT

1 m-ce Jan Kulig /SZKOŁA CHIŃSKICH SZTUK WALK SHAOLIN OLSZTYN/

2 m-ce Maciej Netter  /BASSAI KARATE RUMIA/

3 m-ce Alicja Komorowska/BASSAI KARATE RUMIA/

KATEGORIA WIEKOWA 11-12 LAT

1 m-ce Izabela Durlik /SANBAO GDAŃSK/

2 m-ce Franciszek Ostapiuk  /SANBAO GDAŃSK/

3 m-ce Ania Szczerkowska  /BASSAI KARATE RUMIA/

KATEGORIA WIEKOWA 13-14 LAT

1 m-ce Maciej Welz / SANBAO GDAŃSK/

2 m-ce Julia Krezymon /WHKD GDYNIA KARWINY/

3 m-ce Maria Procka/ SANBAO GDAŃSK/

 

 

 

SOFTSTICK

KATEGORIA WIEKOWA 6-8 LAT

1 m-ce Oskar Wasilewski

2 m-ce Martyna Janecka /KS MAXIMUS GDAŃSK/ SP 86

3 m-ce Grześ Gołubowski/KS MAXIMUS GDAŃSK/

KATEGORIA WIEKOWA 9-10 LAT

1 m-ce Adrian Korytkowski /WHKD GDYNIA KARWINY/

2 m-ce Wiktor Majewski/KSMAXIMUS Gdańsk/ SP86

3 m-ce Oskar Barański /BASSAI KARATE RUMIA/

4-m-ce Szymon Mikulewicz/KS MAXIMUS GDYNIA/

KATEGORIA WIEKOWA 11-13 LAT

1 m-ce Weronika Krause / WHKD GDYNIA KARWINY/

2 m-ce Dawid Pawlak /KS MAXIMUS GDAŃSK/

3 m-ce Kacper Wielopolski /KS MAXIMUS GDAŃSK/ SP 86

4-m-ce Aleks Olechnowicz /KS MAXIMUS GDYNIA/

 

Skład reprezentacji KS MAXIMUS : D.Pawlak,M. Łuczak, K.Sobierajski, W.Majewski, M. Janecka, G. Gołubowski, J.Gołubowski, K. Wielopolski, J. Spaliński, M. Miazga, Z. Miazga, A.Olechnowicz, D. Błoński,  Hubert Czyżewsk, Szymon Mikulewicz.

 

Gratulujemy i zapraszamy na treningi!!!

więcej
 
Otwarty Puchar Europy 5.12.15 TARCZYN

   5 medali dla MAXIMUSA w Otwartym Pucharze Europy

Mazowia Cup w UFR

Universal Fighting Rules

05.12.2015r. Tarczyn


5  grudnia 2015 w Tarczynie odbył się Otwarty Puchar Europy  Mazowia CUP  w UFR

(Universal Fighting Rules jest światową organizacją sztuk i sportów walki)

W pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do. Rywalizacja odbywała się w trzech formułach:

POINTFIGHTING – Walka przerywana na punkty na planszy

UFR – Walka ciągła na planszy ( 1 runda – boks, 2 runda light-contact, 3 runda- kick-light)

KICKLIGHT- Walka ciągła z niskimi kopnięciami lowkick.

W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników klubów z całej Polski, oraz z Ukrainy, Czech, Węgier, Kazachstanu,   .

 

5 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” zdobyła 5 medali w tym: 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy.
I miejsce
oraz złoty medal Pucharu Europy zdobył Beniamin Wołodko w formule point-fighting w kategorii juniorów -175cm.

Beniamin podczas zawodów stoczy aż siedem walk, był to jego udany debiut w kategorii juniorów.

II miejsce i  srebrne medale Pucharu zdobyli:

Dominika Cuper Przybylska w  kategorii seniorów point-fighting +170cm, oraz w  +60kg w formule kick-light

Dominika zajęła również III miejsce i brązowy medal w  kategorii seniorek w +60kg w formule UFR.

 

Tym razem bez medali:

 Suren Simonyan walczył w kategorii kadetów starszych formule kick-light i UFR+65kg, oraz w point-fighting +170cm, miał pecha w losowaniu gzie dwa razy trafił na aktualnego Mistrza Świata i uległ mu po wyrównanych pojedynkach, gdzie w jednym padł werdykt 2-1dla Mistrza.

Bartosz Chojnacki który debiutował w tych zawodach i stoczył 3 wyrównane pojedynki.  Walczył w kategorii kadetów starszych formule kick-light i UFR+65kg, oraz w point-fighting +170cm.

 

Na zdjęciu:

Od lewej stoją Suren Simonyan, Dominika Cuper Przybylska, Beniamin Wołodko,  Bartosz Chojnacki i Trener Piotr Kohnke.  

 

Gdyńską Sekcje Klubu Sportowego MAXIMUS poprzez dotacje wpiera Gmina Miasta Gdynia

 

 
Mistrzostwa Wejherowa w kickboxingu dzieci do 12 lat Wejherowo 03.06.2015

Mistrzostw Wejherowa

w kickboxingu dzieci do 12 lat

Wejherowo 03.06.2015

Wyniki: 

 

Kategoria do 7 lat:

1. Piotr Klecha
2. Nadia Szur
3. Konrad Jagielski

 

Kategoria 8-9 lat:

1. Maksymilian Chrzanowski
2. Tymoteusz Jagielski
3. Tymoteusz Trzeciak

 

Kategoria 10-11 lat:

1. Natan Szur
2. Amelia Stachowiak

 

Kategoria Open:

1. Artur Israyelyan
2. Leon Wojewski  

 

Szkolenie dzieci i młodzież współfinansuje Miasto Wejherowo     

                                    

 
WRĘCZENIE DYPLOMÓW W GDAŃSKIEJ SEKCJI 18.02.2015

 
NOWE GALERIE ZDJĘĆ Z TRENINGÓW NA FB

https://www.facebook.com/pages/Klub-Kickboxingu-MAXIMUS/185810968179519

 
Turniej Dragons Arena 13.12.14

Turniej Dragons Arena 13.12.2014 Gdynia YMCA

 

W czasie imprezy odbyły pokazy i konkurencje w który brały udział kluby karate, kung fu i kickboxingu. 

Klub Sportowy Maximus przeprowadził konkurencje sprawnościową dla dzieci do 12 lat.

 

Wyniki:

Kategoria do 6 lat :

I miejsce zajął Aleksander Kwiatkowski KS MAXIMUS Gdynia; 

II m. Julia Kohnke KS MAXIMUS Gdynia; 

III m .Grześ Gołubowski KS MAXIMUS Gdańsk, Nadia Szur- KS MAXIMUS Wejherowo, 

Artur Dzido- Gdańsk, Jakub Zdanowski- Gdańsk, Tobiasz Filutowicz -Gdańsk.

 

Kategoria 7-8 lat:

I m. Jaś Gołubowski - Gdańsk;

II m. Jakub Sobierajski - Gdańsk; 

III m. Aleksander Chrzanowski-Gdynia, Arkadiusz Miszczuk- Gdynia, Piotr Kaluza- Wejherowo, 

Wiktoria Kohnke- Gdynia, Jakub Zabrocki-Gdańsk, Konrad  Pakowski-Gdańsk, 

Vincety Pietraszko- Gdańsk.

 

Kategoria 9-10 Lat 

I m. Aleks Olechnowicz-Gdynia;

II m. Artur Stateczny - Gdynia;

III m. Nikodem Redmann- Gdańsk, Jakub Kaczorowski-Gdynia, Jakub Siniecki-Wejherowo, Maksymilian Cwajna -Wejehrowo, Igor Wolanin-Gdynia, Kacper Wielopolski- Gdynia, 

Natan Szur-Wejherowo,  Leon Wojewski-Wejherowo.

 

Kategoria 11-12 lat

I m. Satnisław Osika-Gdynia;

II m.Dawid Pawlak-Gdańsk;

III m. Adrian Jackowiak- Gdańsk, Miron Łuczak-Gdańsk.

 

 

Szkolenie Dzieci i młodzieży współfinansowane jest przez Miasto Gdynia

 

 

zdjecia na facebook:  https://www.facebook.com/pages/Klub-Kickboxingu-MAXIMUS/185810968179519

 

 
Impreza dla dzieci

Uwaga w tym tygodniu na treningu można się zapisać na imprezę dla dzieci która odbędzie się w Gdyni 13.12.14  w czasie której odbędzie się egzamin dla dzieci do lat 12 i bedą też konkursy sprawnościowe. Dla wszystkich uczestników będą medale.

zachęcam wszytkich koszt uczestnitwa 20zł , egazmin od 40-50zł.

 
wyjazd na zawody

Jedziemy mam 8 wolnych miejsc, chętni zgłaszać się do trenera.

 
WRĘCZENIE DYPLOMÓW W SEKCJI GDAŃSK 10.2014

 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >>