Puchar Polski Susz

Puchar Polski w Karate Uniwersalnym
i Uniwersal Fighting Rules
15.12.2012r. Susz

15 grudnia 2012w Suszu odbyły się Puchar Polski w Karate Uniwersalnym  i Uniwersal Fighting Rules. W Pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
Pointfighting jest to formuła walki przerywana, do pierwszego trafienia, a UFR walka ciągła w pucharze była 3 rundowa(1 runda boks, 2 runda boks +kopnięcia w tułów, 3 runda jak 2 + niskie kopnięcia lowkick).

4 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” zdobyła 10 medali w tym: 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.
I miejsce oraz Puchar Polski zdobyli:
Klaudiusz Ludwiczak w kategorii seniorów w walce piontfighting w kat. +185cm, w walce półfinałowej pokonał Jarosława Zarębe z Warszawy, w finale pokonał Bartosza Zabłotnego z Klubu Egida Olsztynek.
Maciej Skąpski zdobył w kategorii w juniorów w UFR w kategorii +78kg w finale pokonał Łukasz Cieślikowskiego z Kurzętnika.
Dominik Malecki zdobył dwa Puchar Polski w dwóch kategoriach w kadetach starszych w UFR w kategorii +66kg, w półfinale pokonał Grzegorza Zamkowskiego z Nowego Miasta Lubawskiego, a w finale pokonał Patryka Jankowskiego z tego samego klubu. W pointfighting
w kat. +170cm wygrał trzy pojedynki, a w finale pokonał Michała Suskiego z Susza.
Dominik Malecki został wyróżniony statuetką dla najlepszego kadeta.
II miejsce i  srebrne medale zdobyli:
Klaudiusz Ludwiczak
w UFR walce ciągłej w kat. +90 kg w seniorach, w półfinale pokonał  Jarosława Zarębe z Warszawy, a w finale po wyrównanej walce uległ Rafałowi Ratyńskiemu z Warszawy;
Maciej Skąpski w kat +185cm, w pierwszej walce pokonał Kamila Szemplińskiego z Klubu Olimp Nowe Miasto Lubawskie, w półfinale pokonał Michała Cholewę z Susza a w finale po wyrównanej walce uległ Patrykowi Śmiłek z Klubu Olimp Nowe Miasto Lubawskie;
Konrad Olszewski w juniorach w pointfighting  w kat. -185cm, w półfinale pokonał Rafała Zeller z Ssza, a w finale po wyrównanej walce uległ Patrykowi Smiłek z Klubu Olimp Nowe Miasto Lubawskie.
III miejsca i brązowe medale zdobyli:
Konrad Olszewski zdobył dwa brązowe medale w juniorach  jeden w UFR w walce ciągłej w kat. -78 kg, a drugi w pointfighting w kategorii +185cm;
Dominik Malecki w kat. kadetów starszych w poitfighting  -170 cm.

Na zdjęciu:
Od lewej stoją Trener Piotr Kohnke, Maciej Skąpski, Konrad Olszewski, Dominik Malecki, Klaudiusz Ludwiczak.

Gdyńską Sekcje Klubu Sportowego MAXIMUS poprzez dotacje wpiera Gmina Miasta Gdynia

więcej

Zdjęcia z trenigów Sekcji Gdańsk 11.2012

więcej

Wręczenie dyplomów za zdane egzaminy w Sekcji kick-boxingu w Wejherowie

W dniu  10.10.2012 podczas zajęć grupy dzieci do lat 13 odbyło się wręczenie dyplomów za zdany egzamin na stopnie szkoleniowe w kick-boxingu.

GRATULACJE!!!!!

W kick-boxingu jak w karate są pasy czyli stopnie uczniowskie które świadczą o stopniu wtajemniczenia oraz o poziomie wyszkolenia.
W kick-boxingu są one niezbędne do startu na zawodach trzeba posiadać dla kadetów 7’uczniowski a juniorów, młodzieżowców i seniorów 5’ uczniowski. Aby zdać egzamin trzeba wykazać się wysoką techniką, oraz zaliczyć testy sprawnościowe a późniejszych stopniach trzeba stoczyć walki zadaniowe.

Klaudziusz Ludwiczak brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w Kick-Boxingu w formule light-cotact 22-23.09.2012 Kurzętnik

21-23 września w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów ,kobiet i weteranów w formułach semi i light contact .Do rywalizacji o tytuły mistrzów Polski zgłosiło się 202 zawodników i zawodniczek z 47 klubów z całej Polski ,semi contact 88 zawodników , light contact 114 zawodników.
III miejsce oraz brązowy medal dla MAXIMUSA wywalczył Klaudiusz LUDWICZAK który startował w light-contakcie w kategorii super ciężkiej +94kg.
W pierwszej walce pokonał zawodnika z Ełku, a w półfinale uległ po wyrównanej walce Jakubie Kozyra z Gwardii Zielona Góra.
Były to pierwszy start Klaudiusz na najwyższym poziomie w Polsce, który można za udany. GRATULAJE!!!!